AT0805CRD0754K9L
MFR.Part #
AT0805CRD0754K9L
JLCPCB Part #
C4159221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS