AT0805CRD07499RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD07499RL
JLCPCB Part #
C1693892
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS