AT0805CRD07442RL
MFR.Part #
AT0805CRD07442RL
JLCPCB Part #
C4041984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS