AT0805CRD073K48L
MFR.Part #
AT0805CRD073K48L
JLCPCB Part #
C1694133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS