AT0805CRD0739KL
MFR.Part #
AT0805CRD0739KL
JLCPCB Part #
C2145660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS