AT0805CRD07374RL
MFR.Part #
AT0805CRD07374RL
JLCPCB Part #
C4294223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS