AT0805CRD07357RL
MFR.Part #
AT0805CRD07357RL
JLCPCB Part #
C1694173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 357Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS