AT0805CRD0730RL
MFR.Part #
AT0805CRD0730RL
JLCPCB Part #
C2145610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS