AT0805CRD072K87L
MFR.Part #
AT0805CRD072K87L
JLCPCB Part #
C3978061
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS