AT0805CRD07294RL
MFR.Part #
AT0805CRD07294RL
JLCPCB Part #
C1694068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 294Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS