AT0805CRD07243RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD07243RL
JLCPCB Part #
C3943138
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS