AT0805CRD07210KL
MFR.Part #
AT0805CRD07210KL
JLCPCB Part #
C4117392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS