AT0805CRD07200KL
MFR.Part #
AT0805CRD07200KL
JLCPCB Part #
C2148955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS