AT0805CRD071K87L
MFR.Part #
AT0805CRD071K87L
JLCPCB Part #
C4346604
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS