AT0805CRD071K62L
MFR.Part #
AT0805CRD071K62L
JLCPCB Part #
C4223851
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS