AT0805CRD071K2L
MFR.Part #
AT0805CRD071K2L
JLCPCB Part #
C2145560
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS