AT0805CRD071K1L
MFR.Part #
AT0805CRD071K1L
JLCPCB Part #
C3942771
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS