AT0805CRD0716R5L
MFR.Part #
AT0805CRD0716R5L
JLCPCB Part #
C4217196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS