AT0805CRD0714R3L
MFR.Part #
AT0805CRD0714R3L
JLCPCB Part #
C2148660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS