AT0805CRD07137RL
MFR.Part #
AT0805CRD07137RL
JLCPCB Part #
C1694019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS