AT0805CRD07107RL
MFR.Part #
AT0805CRD07107RL
JLCPCB Part #
C4049161
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS