AT0805BRE0743KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRE0743KL
JLCPCB Part #
C857110
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS