AT0805BRE073K32L
MFR.Part #
AT0805BRE073K32L
JLCPCB Part #
C5555561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS