AT0805BRE073K24L
MFR.Part #
AT0805BRE073K24L
JLCPCB Part #
C5949446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS