AT0805BRE07340KL
MFR.Part #
AT0805BRE07340KL
JLCPCB Part #
C857106
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS