AT0805BRE0730KL
MFR.Part #
AT0805BRE0730KL
JLCPCB Part #
C857104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS