AT0805BRE072K37L
MFR.Part #
AT0805BRE072K37L
JLCPCB Part #
C6507957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS