AT0805BRE0720KL
MFR.Part #
AT0805BRE0720KL
JLCPCB Part #
C857101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS