AT0805BRE071K54L
MFR.Part #
AT0805BRE071K54L
JLCPCB Part #
C6126631
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS