AT0805BRE07160RL
MFR.Part #
AT0805BRE07160RL
JLCPCB Part #
C7077965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS