AT0805BRD07976RL
MFR.Part #
AT0805BRD07976RL
JLCPCB Part #
C857093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS