AT0805BRD0796K5L
MFR.Part #
AT0805BRD0796K5L
JLCPCB Part #
C5590957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS