AT0805BRD07825RL
MFR.Part #
AT0805BRD07825RL
JLCPCB Part #
C857059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS