AT0805BRD07820KL
MFR.Part #
AT0805BRD07820KL
JLCPCB Part #
C6127389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS