AT0805BRD07787RL
MFR.Part #
AT0805BRD07787RL
JLCPCB Part #
C857046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS