AT0805BRD07634KL
MFR.Part #
AT0805BRD07634KL
JLCPCB Part #
C857002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS