AT0805BRD07620RL
MFR.Part #
AT0805BRD07620RL
JLCPCB Part #
C5571003
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS