AT0805BRD075K6L
MFR.Part #
AT0805BRD075K6L
JLCPCB Part #
C856991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS