AT0805BRD075K62L
MFR.Part #
AT0805BRD075K62L
JLCPCB Part #
C856990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS