AT0805BRD0752R3L
MFR.Part #
AT0805BRD0752R3L
JLCPCB Part #
C856966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS