AT0805BRD07510KL
MFR.Part #
AT0805BRD07510KL
JLCPCB Part #
C6127383
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS