AT0805BRD07487KL
MFR.Part #
AT0805BRD07487KL
JLCPCB Part #
C856942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS