AT0805BRD0743K2L
MFR.Part #
AT0805BRD0743K2L
JLCPCB Part #
C856924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS