AT0805BRD07432RL
MFR.Part #
AT0805BRD07432RL
JLCPCB Part #
C856923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS