AT0805BRD07432KL
MFR.Part #
AT0805BRD07432KL
JLCPCB Part #
C856922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS