AT0805BRD0742K2L
MFR.Part #
AT0805BRD0742K2L
JLCPCB Part #
C856920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS