AT0805BRD073K4L
MFR.Part #
AT0805BRD073K4L
JLCPCB Part #
C856904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS