AT0805BRD0739K7L
MFR.Part #
AT0805BRD0739K7L
JLCPCB Part #
C5555534
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS