AT0805BRD07340KL
MFR.Part #
AT0805BRD07340KL
JLCPCB Part #
C856869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS