AT0805BRD07330RL
MFR.Part #
AT0805BRD07330RL
JLCPCB Part #
C6466648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS